O mnie

Jestem absolwentką Filologii klasycznej i kultury śródziemnomorskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Zarządzania Integracją Międzykulturową na Collegium Civitas.

Dzięki filologicznemu wykształceniu bez najmniejszego problemu radzę sobie z tworzeniem różnorodnych treści. Z kolei tytuł uzyskany na warszawskiej uczelni Collegium Civitas sprawia, że doskonale odnajduję się w pracy w środowiskach wielokulturowych, a także wiem jak zarządzić różnorodnością w zespole.

Ciekawość i głębokie zainteresowanie wszelkimi procesami komunikacyjnymi sprawiły,  że doskonale odnalazłam się  w branży PR.  Stopniowo zdobywana wiedza na temat procesów biznesowych skierowała mnie w stronę specjalizacji w komunikacji korporacyjnej.

Na przestrzeni ostatnich pięciu lat realizowałam szereg projektów dla firm o zróżnicowanych profilach – zarówno B2B jak i B2C – oraz reprezentujących różne branże: technologiczną, innowacyjną, IT, ICT, ecommerce, energetyczną, zbrojeniową czy FMCG.

Tak szerokie spektrum obsługiwanych klientów oraz projektów realizowanych na ich rzecz, pozwoliło mi na dogłębne poznanie praw rządzących komunikacją w biznesie. Mnogość kontekstów komunikacyjnych poruszanych przez dotychczasowych klientów, sprawiła że z łatwością identyfikuję odpowiednie kanały komunikacji dla konkretnych informacji i rozumiem potrzeby odbiorców, zarówno dziennikarzy jak i interesariuszy czy liderów opinii.

Posiadam doświadczenie w realizacji bieżących działań PR, także tych z wykorzystaniem mediów społecznościowych, kreowaniu strategii komunikacji i jej wdrażaniu. Wielokrotnie planowałam też i organizowałam wydarzenia specjalne. Bardzo często odpowiadałam na briefy dotyczące działań niestandardowych.

Wierzę, że moje doświadczenie, w połączeniu z wyznawanymi wartościami, może wnieść wiele w rozwój i pozycjonowanie małych i średnich firm.

View Aleksandra Dudek's profile on LinkedIn